עיצוב חנויות אופטיקה - כך תעשו זאת נכון
23008
post-template-default,single,single-post,postid-23008,single-format-standard,qode-social-login-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-4.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2,vc_responsive
 

עיצוב חנויות אופטיקה – כך תעשו זאת נכון

עיצוב חנויות אופטיקה – כך תעשו זאת נכון

כמו הרבה תחומים אחרים שמשתנים, גם תחום העיצוב המסחרי עובר לאחרונה תהפוכות ושינויים. לכן, הגישה שלנו היא לתכנן את החלל המסחרי סביב הלקוח ורצונותיו. לא רק לפי המוצרים/שירותים שאתם מציעים. הרבה מוצרים ניתנים לקנייה אונליין, אבל אחד התחומים שנשאר ויישאר אופליין לעוד הרבה זמן הוא חנויות אופטיקה.

רוב חנויות האופטיקה מתוכננות באופן דומה, תצוגה רציפה וללא חוויה משמעותית מצד הלקוח. לכן בחרנו לשתף אתכם הפעם בפיילוט חדשני ומרגש במיוחד שמתייחס לעיצוב חנויות אופטיקה בעידן החדש.

אנחנו בגישה שאם אתם כבר משקיעים בפתיחת חנות, אז תשקיעו עד הסוף. תייצרו מקום ייחודי לכם ושונה ממה שראיתם. אפשר להתפרע עם החומרים והצבעים, וכמובן לתת תוכן בעל ערך ללקוחות שלכם. בשביל לייצר מקום שמייצר סביבו באז- הוא חייב להיות חדשני ולספק חוויה רגשית ללקוחותיכם.

בקונספט שלפניכם יצרנו חנות אופטיקה דינמית, משחקית וחווייתית שמערבת את הלקוחות.

חדר האופטומטריסט הוא חלק אינטגרלי מהחנות, הוא ויזואלי ומייצר עניין סביבו, על מנת שהבדיקה לא תרגיש עוד בדיקת רופא שגרתית ותהיה חלק מהחוויה בחנות.

אמצעי התצוגה משלבים תיוגים והעלאה לרשתות החברתיות, פינת הישיבה היא חווייתית ומהנה ומאפשרת קריאה של ספרים וחומרי קריאה. במרכז החנות מיקמנו בר ישיבה ללקוחות בו הם יכולים לבחון את משקפי הקריאה שלהם עם ספרים.

כיאה לחנות ששמה את איבר הראייה במרכז– גם על התקרה ישנם מסרים על גבי גופי תאורה בהתאמה אישית. חוויה- כבר אמרנו? כמובן שגובה אמצעי התצוגה שלכם הוא משמעותי. הם צריכים להיות נגישים למגע ונראים לעין, נוחים להוצאה ולהחזרה.

אמצעי התצוגה מוארים בעצמם על מנת להבליט את המוצרים ולהקל על הלקוחות. בדרך כלל שוק חנויות האופטיקה מאופיין בעיצוב מסחרי מאופק, כשהוא בעצם משתייך לתחום האופנה ועליו להיראות מושך, צעיר ובולט כפי שמצופה ממותגי אופנה.

 

הערך שמתקבל מעיצוב חללים מסחריים בצורה חדשנית, הוא יצירת קהל נאמן ואוהד, שיעריך את השינויים שנעשו בשבילו, וכמובן ימליץ לחבריו לבוא ולסקור את החנות המעניינת שנפתחה. כמו כן, החנות הפיזית תייצר לכם טראפיק ברשתות החברתיות ותמצב אתכם במקום פורץ דרך. אז לדעתינו- תנו דרור לרעיונות הנועזים ולכו על זה עד הסוף J

פותחים חלל מסחרי וזקוקים לעזרה? אל תהססו ליצור קשר ונשמח לסייע בכל שאלה!

Home

לא קיימות תגובות

רשום תגובה

Call Now Button