הקשר בין אוכל לעיצוב - איך למשוך לקוחות אל תוך החנות באמצעות חלון הראווה
21820
post-template-default,single,single-post,postid-21820,single-format-standard,qode-social-login-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-4.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2,vc_responsive
 

הקשר בין אוכל לעיצוב

הקשר בין אוכל לעיצוב – מהו הקשר אתם ודאי שואלים?

תדמיינו שאתם הולכים ברחוב ופתאום משום מקום מגיע אל אפכם ניחוח אפיית לחם שמטריף לכם את החושים בבת אחת ואז זה קורה – אתם נהיים רעבים!

חלון ראווה הוא בדיוק אותו הדבר. הוא צריך לפתות את הלקוח להיכנס לחנות, למשוך אותו מהרחוב. הוא צריך לסקרן אותו, לעורר בו עניין, לשמח אותו, לגרום לו לאיזושהי תחושה שהוא לא יוכל להיות אדיש אליה.

חלון ראווה טוב, הוא חלון ראווה שתופס לך את העין לשבריר שניה, ומכניס אותך לסיפור שלו. זה חלון עם תוכן, משמעות, שמעביר את המסר שאתה רוצה להעביר ללקוח שלך. חלון בולט, נועז, אחר.

הצרכן הישראלי הוא חכם, מודע וראה כבר הכל בנוף החנויות הישראלי. תפתיעו את הלקוח שלכם, תספקו לו חוויה! איך זה בא לידי ביטוי? או- מה אני יכול לעשות כדי לשדרג את החלון שלי?

 

בדיקת ניגודים: האם יש משהו בולט בחלון? מבחינת גובה, צבע, מרקם.

משהו שימשוך את תשומת לב הלקוח

 

טקסט:

האם יש טקסט בחלון? לאחר שהעין סיימה לצלם את המוצרים, היא עוברת לקריאת הטקסט, לכן הוא ממש חשוב ועליו להיות קריא ואינפורמטיבי

 

הקונספט:

האם החלון מספיק מושך את העין? בצבעוניות בולטת, באופן הסידור, באסתטיקה שלו, האם הוא לא עמוס מדי ומשדר הרמוניה

 

התאורה:

האם מחמיאה למוצר? מייצרת אווירה מסויימת? דרמטית/נעימה/מלאכותית

 

המוצר:

האם הוא מרכז הסיפור? זה לא חייב להיות, ורצוי שלא יהיו הרבה מוצרים, אבל כן חשוב שהסיפור של החלון יסבוב סביב המוצר שלך.

 

ולמרות מה שאתם חושבים, הוא לא חייב להיות יקר! ישנן דרכים רבות ליצור עיצובים מוצלחים ומפתיעים בעלות ברת השגה! מזמינות אתכם לחשוב מה משדר חלון הראווה הנוכחי שלכם והאם המסר נכון למוצרים הנמכרים ולאופי החנות.
בפעם הבאה שתידרשו לעצב את חלון הראווה שלכם, תחשבו שוב על הקשר בין אוכל לעיצוב ותזכרו שיש לא דמיון, באופן שבו שני התחומים מתחברים
ומשפיעים עלינו, וכשם שמאפייה מצליחה לסחרר אותנו עם ריחות המאפים, כך חלון הראווה צריך לשאוב אותנו פנימה מהרחוב אל תוך החנות.

למידע נוסף, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

לא קיימות תגובות

Sorry, the comment form is closed at this time.

Call Now Button