וי טויס | עיצוב חנות צעצועים | סטודיו אינטו לעיצוב מסחרי
23530
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-23530,qode-social-login-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-4.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2,vc_responsive
 

וי טויס | עיצוב חנות צעצועים

וי טויס | עיצוב חנות צעצועים

 

עיצוב חנות צעצועים

כולנו רוצים לפעמים לחזור להיות ילדים. זו המחשבה שליוותה אותנו לאורך כל הדרך עם הפרויקט המשמח והכיפי של חנות הדגל של ווי טויס. בתור חנות הדגל של החברה שעתידה להפוך לרשת, היא זו שתקבע את הטון העיצובי לשאר החנויות, כך שהחוויה תהיה תואמת וזכירה לכלל הלקוחות.

קיבלנו חנות סטנדרטית, ונתבקשנו להפוך אותה לחנות שמזמינה גם את הילדים וגם את ההורים לגעת במוצרים, לשחק ולדמיין. אנחנו ידועות כאוהבות צבע, וגם פה לא חסכנו. השתמשנו בגוונים כחול, צהוב וורוד אבל בגיוונים מעושנים ובוגרים, כך שהחנות לא תיראה כילדותית וגנרית, אלא תשקף את האיכות והייחוד של המוצרים. השתמשנו במוצרים היפים כחלק מהעיצוב, כך שהלקוחות יוכלו להתרשם מקרוב מאיכות המוצר, ובכלל, ככל שלקוח יהיה יותר קרוב למוצר- כך יש סיכוי גדול יותר שירכוש אותו.

את אמצעי התצוגה יצרנו בייצור אישי, בגבהים משתנים, כמובן שלא שכחנו את הלקוחות העיקריים- הילדים, והתאמנו את שולחנות המרכז ואת המידוף גם אליהם, שיוכלו לשחק בנוחות ובבטיחות.

מאחורי הקופה יצרנו קיר גרפיטי בצבעי המותג, אשר יוצר אפקט משמעותי עוד מרגע הכניסה לחנות, מחבר את הלקוחות אל אווירת המשחק ומייצר חוויה זכירה וייחודית לעסק.

 

לקוח: WE TOYS

 גודל: 70 מ״ר

מיקום: רחובות

צילום: תמיר רוגובסקי

Date

January 3, 2018

Call Now Button